Şirkete Müdür Olmamla Değişen Seks Hayatım 16

Categories: Genel.

Eki 17, 2021 // By:admin // No Comment

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Brunette

Şirkete Müdür Olmamla Değişen Seks Hayatım 16
Sinemle saat gece 12’ye kadar odamda takıldık. Sinem kendi odasına gidince, ben de yattım. Ama uyku tutmadı bir türlü, Rabia’nın yanında yatmak istedim. Gittim, Rabia’nın kapısını çaldım. Rabia kapıyı açınca, şaşkın bir ifadeyle, “Ne oldu bu saatte?” dedi. Ben içeriye girdim ve kapıyı kapattım. Dudaklarına yapışıp biraz öptüm ve “Seni özledim!” dedim. Beyaz, diz üstünde biten bir gecelik giymişti. Yatağa geçtik ve ona sarılarak uyumaya başladım. Rabia anlam verememiş gibiydi. Ona, “Evlenince hep böyle yatacağız, sadece alışmak istiyorum!” dedim ve yanağına bir öpücük kondurdum. Birlikte uyuduk.

Saat 09:00 gibi kalktım. Rabia halen uyuyordu, uyandırmadan kafasını kaldırıp kolumu çektim ve ben kendi odama gittim. Nişanlanacak ve hatta evlenecek bile olsak, daha kocasından bile ayrılmadan böyle görülmemiz hoş olmazdı. Saat 10:00 gibi kapım çalındı. Açtığımda Rabia karşımdaydı. Yüzünde güzel bir gülümseme vardı. Dudağından öptüğümde, “Napıyorsun? Ya görseler?” dedi, ama halen gülümseme gitmiyordu yüzünden. Elini tutarak, “Görürlerse görsünler, 2-3 ay sonra karım olacaksın sen benim!” dediğimde iyice gülmeye başladı. Birlikte kahvaltıya indik, son saatlerini yakalamıştık, hızlı bir kahvaltı yaptıktan sonra tekrardan odalarımıza çıktık.

Son bir kez yüzmek istiyorduk gitmeden. Ben mayo şortumu, Rabia ise bikinisini giydi ve havuza indik. 2 saat’e yakın yüzdük beraberce. Kollarım ağrıdı, ama değmişti buna. Saat 12:30’da çıktık. Odalarımızın önüne geldik, tam ben içeriye girecekken Rabia’yı kolundan tutarak içeriye soktum ve kapıyı kapattım. Rabia, “Eğer aklımdan geçeni yapacaksan olmaz, birazdan yola çıkacağız!” dedi. Ben de, “Hayır hayır, sadece beraber duş almak istiyorum seninle!” dedim ve hemen banyoya soktum. Şortumu çıkardım, çırılçıplak kalmıştım. Rabia’nın bikinisini de çıkarttım ve duşa soktum. Güzel bir duş aldık. Rabia duştan çıkınca, “Ee, elbiselerim odamda, ben nasıl geçeceğim karşıya?” dediğinde, elindeki oda kartını alarak ben gittim odasına.

Dolabını açtım ve kıyafetlerine baktım. Kısa bir beyaz etek, üstüne ise aynı renk bir tişört ayarladıktan sonra, çekmeceyi açarak külotlarına baktım. Güzel dantelli mor bir külot buldum ve bunları alarak odama gittim. “Bunları giy lütfen, ama tercih senin!” dedim. Rabia yanımda giyindikten sonra odasına gitti, ama İzmir’e dönerken değiştirecek miydi bilmiyordum. Ben de gidiş saatine kadar bavulumu topladım ve odamda dinlendim. Saat 14:30 gibi kapım çalındı, açtığımda İbrahim karşımdaydı, “Hazırsan yarım saate çıkacağız!” dedi. “Hazırım!” dedim, bavulumu aldım çıktım. Aşağıda odamın çıkışını verip, harcamalarımı ödedim ve valizimi arabama attım. Arabanın bagajına yaslandım ve bir sigara yaktım. Bu arada Sinem ile İbrahim bana doğru geliyordu, arkalarında Rabia vardı. Rabia benim verdiğim kıyafetleri giymişti.

İbrahim ve Sinem valizlerini kendi arabalarının bagajına koydular. Ben hemen Rabia’nın valizini aldım ve benim bagajıma koydum. İbrahim’e, “Rabia benimle dönse sorun olur mu?” diye sordum. “Yok canım, ne sorun olacak?” dedi ve arabasına bindi, Sinem de bindi ve hareket ettiler. Biz de Rabia ile onu takip ediyorduk. Uzunca bir süre sonra İzmir sınırlarına girmiştik, otoban yoldaydık. İbrahim çok hızlı gidiyordu, ben yolu bildiğimden o kadar basmıyordum ve Rabia ile konuşa konuşa geliyordum. Bir anda Rabia’yı ormanda sikme fikri geldi aklıma, kenardan ormanlık alana girilen yollar vardı. İbrahim’i aradım ve “Bizim arabanın tekerinde sorun var, bir benzincinin önündeyim. Siz gidin ben hemen tekeri değiştirip geliyorum!” dedim. İbrahim, “Tamam, yardıma ihtiyaç olursa söyleyin, geri dönerim ben!” dedi ve kapattı. Rabia, “Tekerlekte sorun yok ki?” dediğinde güldüm ve hemen ormanlık yola girdim. Rabia anladı ne yapacağımı ve gülerek, “Manyaksın sen, harbi manyaksın!” dedi.

Yoldan 100 metre kadar uzaklaştım. Rabia’nın hemen dudaklarına yapıştım ve öpmeye başladım. Bu arada elimi göğsüne attım ve okşamaya başladım. Rabia ise inliyordu sadece, gözlerini kapatmış kendini bana bırakmıştı. Çok vakit harcayamazdık, o yüzden hemen bitirmem gerekiyordu. Öpüşmeyi bıraktım ve arabanın koltuğunu geriye doğru kaydırıp, yatırdım. Rabia’yı kucağıma aldım ve tişörtünü çıkarttım. Südyenini indirip göğüslerine yapıştım. Yalarken bir yandan da eteğinin üzerinden kalçalarını okşuyordum. Rabia’nın çıplak bacaklarını da okşamayı ihmal etmiyordum. Bir süre böyle yiyiştikten sonra kapıyı açtım ve “İn aşağıya!” dedim. İkiletmeden indi.

Ben de indim ve kapıyı kapatıp arabaya yaslandım. Pantolonumu ve boxerimi dizlerime kadar indirdim. Rabia hemen yarrağımı yalamaya başladı. Biraz daha tecrübelenmişti, ara sıra ellerini taşaklarıma atıyor ve sıkıyordu. Rabia’nın saçlarını okşamaya başladım, ara sıra kafasından tutarak sikime doğru bastırıyordum. Rabia sikimi boğazına kadar alıyordu, bana daha fazla zevk verebilmek için, kendini zorlamaya çalışıyordu. Rabia sikimi ağzından çıkarttı ve gövdesini yalamaya başladı sadece.

Boşalacağımı anladığımda durdurdum, boşalıp sikimi bir daha kaldırmam vaktimizi alabilirdi. Rabia’yı kolundan tutup kaldırdım ve arabaya domalttım. Eteğini beline kadar topladım. Külotunu dizine indirdikten sonra kalçalarını ayırdım. “Ohh, mükemmel!” deyip, Rabia’nın amına parmağımı sokmamla, Rabia, “Ahhh!” diye irkildi. Amını parmaklarken göt deliğini yalamaya başladım, ama götünün bekaretini burada almayacaktım. Rabia inlemeyle karışık, “Oradan olmaz, biliyorsun!” dediğinde, “Burada yapmayacağım zaten!” dedim ve ayağa kalktım.

Sikimi elime alıp amına yaklaştırdım. Sulanmış amına biraz fırça çektim, Rabia artık inlemelerini iyice arttırmıştı. Bir anda içine soktuğumda nefesi kesildi. Boynunu tutup kendime doğru hafiften çevirip dudaklarına yapıştım. Bu arada amına pompalıyordum. Rabia ara sıra dudaklarımı ısırıyordu. Bir elim kalçasında, bir elimde boynundaydı. Rabia’yı bıraktığımda, “Ahh, Ahhh!” diye bağırmaya başladı. Kalçalarını da tokatlıyordum, etrafta kimsenin olmaması rahattı benim için. Rabia’nın amını 25 dakika hoyratça siktikten sonra içine boşaldım. Oluk oluk akıyordum içine, Rabia’nın sesi, soluğu kesildi, o sırada titreyerek o da orgazm oldu.

Rabia çantasından kağıt mendil alarak amından akan dölleri sildi. Sonra külotunu giydi ve eteğini düzeltip arabaya bindi. Tişörtünü de giydikten sonra, “Neden içime boşaldın?” dedi. “Karım olacaksın sen benim, çocuğumuz olsun istemiyor musun?” dedim. “İstiyorum tabii ki…” dedi. Arabayı sürerek otobana çıktım. İzmir’e doğru son gaz gidiyordum. Rabia, “Bizim evlatlık aldığımız çocuğa çok büyük sevgi veriyorum, ama yine de benim öz çocuğummuş gibi olmuyor!” dedi. Ben de, “Merak etme, sana öz çocuğunu da vereceğim. İkimizin çocuğu!” dedim ve gülümsedim. İzmir’e geldik. Rabia’yı İbrahim’lerin evine bıraktıktan sonra, kendi evime geçtim. Valizimi boşaltmadan direkt yatağa attım kendimi. Birkaç saat dinlendikten sonra kalkıp kendime yemek hazırladım. Saat 22:00’ye gelmeden koltukta sızıp kalmışım.

Sabah saat 10:00 gibi kalktım. Kahvaltı yapmak istiyordum, ama hazırlayacak halim yoktu, ki telefonum çaldı. Rabia arıyordu. Güler bir sesle, “Ablamlara gelsene, kahvaltı yapalım!” dediğinde, “İyi tamam!” dedim. Arabama binip Sinem’lere gittim. Kapıyı çaldığımda Rabia açtı. Boynuma sarıldıktan sonra içeriye davet etti. Mutfağa girdiğimde bizimkiler kahvaltı yapıyordu, hemen oturdum. Rabia bana bir servis açtı. Neşeli bir kahvaltı yaparken, Rabia, yarından itibaren boşanma davasını açacağını söyledi. Sinem ile beraber gidip biz de yanında bulunacaktık. Sinem, “Çok yakın tanıdığım bir avukat arkadaşım var, sizi tek seferde boşayacaktır!” dedi. Rabia da, “Bir an önce bitsin şu öküzle evliliğim!” dedi. Rabia’nın morali biraz bozulmuş gibiydi. Ben, “Hadi hızlıca bitirin kahvaltılarınızı da, dolaşmaya çıkalım!” dediğimde çok sevindiler.

Sinem ve Rabia hemen içeriye hazırlanmaya gittiler. İbrahim ise masada gazetesini okuyordu. Ona, “Sen gelmeyecek misin?” dediğimde, “Yok siz gezin, yorgunum ben!” dedi. Benim için iyi olmuştu gelmemesi, kızlarla daha iyi vakit geçirebilecektim. Sinem ve Rabia geldiklerinde küçük dilimi yutacaktım. Sinem dar bir krem rengi etek giymişti dizlerinin üzerinde ve beyaz bir de Gömlek giymişti. Rabia ise mavi bir mini kot ve tişört giymişti. İkisi de harika gözüküyordu. Hemen çıktık yola, Sinem arkaya oturdu, Rabia ise yanıma. İçinde restoran, sinema, alışveriş mağazaları falan olan büyük bir AVM’ye gidiyorduk.

Yolda aynadan Sinem’e bakmaya başladım, bacaklarının arasını açıyor ve amını göstererek tahrik ediyordu beni. Altına külot bile giymemişti beni tahrik etmek için ve bunu da başarmıştı, 45 dakikalık yol bittiğinde yarrağım halen tavan yapmış şekilde duruyordu. Önce yemek için bir restorana geçtik. Yemeğimiz bittikten sonra Sinema’ya girmeye karar verdik ve güzel bir film’e bilet aldık. Rabia ortamızdaydı, Sinem soluna, ben de sağına oturdum ve filmi izlemeye başladık. Benim tabi kendimi rahatlatmam gerekiyordu. Duvar kenarına yakın olduğumdan, yanımdaki boş 3 koltuğa kimse oturmamıştı.

Film başladıktan 10 dakika sonra Rabia’nın elini tuttum. Fermuarımı açtım, yarrağımı çıkarttıktan sonra Rabia’nın elini yarrağıma getirip üstüne koyduğumda, irkilerek elini çekti. Bir daha tutup götürdüm ve okşatmaya başladım. Rabia filmi izliyor, bir yandan da yarrağımı okşuyordu. Çok iyi gelmeye başladı ve 5 dakika sonra boşaldım. Rabia hemen elini çekti, çantasından mendil çıkarttı ve elini, benim üstümü başımı temizledi. Ben ise rahatlamış bir şekilde filmi izlemeye devam ettim. Filmden çıkınca nedense bitkin haldeydim. Kızlar 1 saat alışveriş yaptılar ve öğlen 3 gibi geri döndük. Sinem ve Rabia’yı eve bırakıp, ben de kendi evime geçtim.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

About admin

Browse Archived Articles by admin

Related

Leave a Comment

Your email address will not be published.


şirinevler escort bakırköy escort şişli escort film izle ankara escort tuzla escort izmir escort izmir escort izmir escort Hacklink Hacklink panel Hacklink otele gelen escort kuşadası escort bayan bornova escort balçova escort mersin escort şişli escort porno porno sex hikaye seks hikayeleri sex hikayeleri antalya rus escort çankaya escort mersin escort canlı bahis bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan mecidiyeköy escort etiler escort taksim escort Antalya escort escort escort escort travestileri travestileri kızılay escort esat escort hurilerim.com escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com Escort görükle escort bayan beylikdüzü escort gaziantep escort gaziantep escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort siirt escort kocaeli escort kocaeli escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort görükle escort bayan porno izle Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort şişli escort Escort ankara Ankara escort bayan Ankara rus escort Eryaman escort bayan Etlik escort bayan Ankara escort bayan Escort sincan Escort çankaya istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj