Cinsel Hayat-24

Categories: Genel.

Eki 10, 2019 // By:admin // No Comment

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Cinsel Hayat-24
Önceki hikayeler için ; http://xhamster.com/user/amanbea/blog/1.html

”Hikayelerimin başka sitelerde kopyala yapıştır yapılmış bir şekilde çalındığını gördüm. Bunu nasıl engelleyebilirim veya ne yapabilirim bilen biri varsa bana mesaj gönderirlerse sevinirim.”

Ekin ile işimizi hallettikten sonra hızlı bir şekilde çok fazla konuşmadan eve vardık. Kafamdaki pişmanlık duygusunu atmıştım nedense gene olsa gene yaparım diye düşünüyordum ama bir yandan da aybükeye haksızlık yaptığımın farkındaydım. Ona daha fazla değer vermem gerektiğini düşündüm.İçine boşaldığım günden beridir de zaten öpüşmekten bile kaçınıyordu benle ve ben ne kadar başka kızlarla bir şeyler yaşasam da aybükeye git gide daha fazla tutulmaya sevmeye başlamıştım.

Evde kızlar yoktu. Bizi beklerken denize gitmişler. Odaya girip hemen şortumu giyip gitmeyi düşündüm. Ekine seslendim geliyor musun diye. Odasına çağırdı beni. Odaya girdiğim de çırılçıplak bir şekilde dolabını karıştırıyordu. Kalçalarını resmen bana sergilemeye çalışır gibiydi. Bana doğru dönerek kıvırta kıvırta yanıma gelip bikinisini giyinmeye başladı. Beni baştan çıkarmak ister gibi görüntüsü vardı ama buna izin vermeyecektim bu sefer. Çabuk ol çıkıyorum bak ben diyerek odadan çıkıp aşağıya indim.

Biraz sonra giyinmiş bir şekilde gelerek evden çıkıp sahile gittik. Kızların olduğu şezlonglara gidince iki tane elemanın bizimkilerin yanına oturmuş muhabbet etmeye çalıştıklarını gördüm. Kan beynime sıçradı o an. Kıskanmış ve sinirlenmiştim. Hızlı adımlarla yanlarına yaklaştıkça elemanları çıkartmaya başlamıştım. Birini tanıyordum bu şehrin yerlisiydi ama bizim şehirdeki bir lisede okuduğu için ismen biliyordum ama konuşmuşluğumuz yoktu.Diğerini ise tanımıyordum.

Aybüke beni görünce kalkıp sarıldı hoşgeldiniz aşkım dedi ama ben ona değil elemanlara bakıyordum. Oracıkta ikisini birden dövebilirdim. Tanıdığım eleman ismi burak oo cenk kardeşim hoşgeldin dedi.Asıl sen hoşgeldin hayırdır dedim ters bir şekilde. Ezgi atladı lafa aa siz tanışıyor musunuz dedi. Burak ismen tanışıyoruz ama muhabbet etme fırsatımız olmadı dedi yavşak yavşak. Diğer eleman burak ben gideyim diyerek ayaklandı. İsabet olur dediğimde de burak bana döndü sen hayırdır artistlik yapıyon dedi. Evet yapıyorum ne olacak dedim. Ortam bir anda gerilmişti. Burakla kafa kafaya geldiğimizde kızlar araya girmeye çalışıyordu.

Burağın yanındaki eleman aga gel boşver diyerek burağı çekerek götürdüğünde rahatlamıştım gittikleri için. Tabiki kavgadan korktuğumdan değil ikisini de yerdim orada benden kısa ve çelimsizlerdi.Elemanlar gidince ezgi bozulmuş gibiydi. Aybüke niye böyle davrandın diye sordu. Abazanlar gelecek size burada asılacaklar ben de sessiz mi kalacaktım dedim. Aybüke evet burak ezgiye diğeri de bana asılıyor gibiydi deyince daha çok sinirlendim. Ezgi siz çiftsiniz ben yalnızım ne güzel tanıştık çocukla yakışıklı da çocuktu onu bari kovmasaydın dedi gülerek.

Yanımda olan kızlara asılınmasından hiç hoşlanmam ben yokken yap ne istersen kusura bakma dedim. O ara aybüke arkama geçerek beni rahatlatmak için masaj yapmaya başlamıştı. Ezgi ile göz göze geldik. Bir değişik bakıyordu bize. Anlam verememiştim. Kızlar hadi denize girelim diyerek denize girdiler. Ben girmek istemedim. Sadece içkimi içip kızları izliyordum. Üçü ile de bir şeyler yaşamıştım ve bu duruma kendi kendime keyiflenerek izlemeye devam ettim.

Akşam olmak üzereyken birlikte oradan ayrıldık. Eve geldiğimiz de sırayla duşa girdi ekin ile ezgi. Aybüke ile ben de balkonda oturup aşk yaşıyorduk. Öpüşüp sarılıyorduk uzun zaman sonra. Bugün onu kıskanmam hoşuna gitmiş olmalı ki tekrar eski halimize dönmüş gibiydik. Beraber duşa girelim demişti. Olur ama duştan sonra çok güzel giyinmeni istiyorum baş başa yemeğe çıkalım dedim. Gözleri parladı heyecandan çok istekliydi.

Ekin ile Ezgi duştan çıkmış ekinle canın odasındayken bizde aybüke ile duşa girdik gizlice. Ilık suyun altında birbirimizi yıkayıp tahrik etmeye başladık.Yıkanma faslını bitirdikten sonra ateşli bir şekilde öpüşmeye başladık. Aynı evin içerisinde birbirimizi özlemiştik resmen. Dudaklarımı ısıra ısıra emiyordu . Elleri de vücudumda dolaşıyor beni azdırıyordu.Dudaklarını çekerek boynuma indi. Tek elini de aletime atarak sıvazlamaya başladı. Yavaş yavaş ıslak vücudumu öperek yalayarak aşağıya iniyordu. Kalkık aletime ulaştığında yere dizlerinin üstüne çöktü. Taşaklarımdan başlayarak aletimin kafasına doğru çıkıyor kafasını dilliyordu. Sabahki ekinin acemi saksosundan sonra bu çok güzel gelmişti.

Biraz daha sakso çektikten sonra içine almak için ayağa kalktı. Biraz eğilip aybükeyi baldırlarının poposuyla birleştiği kısımdan tutarak kaldırdım ve kucağıma aldım. Sırtını duvara dayadığım da tekrar öpüşmeye başladık. Aletim bacakları arasındaki yeri almış içine girmemi bekliyordu. Dudaklarını kurtarıp bu sefer dikkatli ol dedi ve tekrar öpüşmeye başladık. İçine boşalmamam konusunda uyarmıştı. Yavaşça aletimi soktuğumda içten inlemeye başladı. Tepemizde akan sularla birlikte yavaş yavaş içine girmeye başladım. Tempomuz arttırkça ateşimiz daha da artıyordu. Dudaklarını çekmiş kafasını omzuma koymuş ses çıkarmamaya çalışarak inliyordu. İkimizde kaptırmıştık kendimizi dış dünyayla bağlantımızı kesmiştik.

Kapı açılmış bunu duymamıştık. Oha pardon ya aşağıdasınız sandım pat diye girdim içeri dedi Ezgi. Sesi duyunca durmuştuk ama o an içimden devam etmek geliyordu. Aynen de öyle yaptım hatta daha sert bir şekilde girmeye devam ettim aybükenin içine. Hemen şu makyaj malzemelerini toplayıp çıkıyorum dedi. Aybükenin bir tamam deyişi var ama inlemekten sesi garip çıkmıştı.İnlemekle inlememek arasındaydı.

Makyaj malzemelerini toplamasının baya uzun sürmesi bizi izlediğini düşündürdü bende ama duşakabinin kapısı buğulu olduğu için bizi net göremiyordu bu yüzden aybüke biraz daha rahattı. Çıksana kızım artık inleyemiyorum senin yüzünden dedi. Ezgi gülerek kızım sal kendini benden mi çekiniyorsun diyerek kahkaha attı. Aybüke de sen bilirsin sonra bana azgınlıktan dert yanma o zaman diyerek güldü ve daha sesli bir şekilde inlemeye başladı. Gazı almıştım sert sikmeye başladım sevgilimi. Üstümüze akana sularla birlikte her girip çıktığım da çap çap şeklinde sesler geliyordu.

Aybüke de kendini arkadaşına gösterirmişçesine daha çok inliyor doldur içimi sik benisevgilim diye söyleniyordu. Beni ittirerek kucağımdan indi. Arkasını dönüp ellerini duvaraya dayamış bir şekilde domaldı. Aletimi tutarak kalçalarının arasından içine girdim. Taşaklarım çarptıkça çıkan sesler beni daha da azdırmıştı müthiş bir zevk alıyordum. Kalçalarını da tokatlıyordum aybükenin ikimizde zevkin doruklarına çıkmıştık harika sikişiyorduk. Ezginin hemen yanımızda çıldırdığını tahmin edebiliyordum.

Aybüke geliyorum daha sert daha sert diye inlemeye başladığında dediğini yaptım. Birden elleri kaydı düşmek üzereyken belinden tuttum. Titriyor orgazm oluyordu. Bu şekilde tutarak kendime doğru çektim boynunu öperek rahatlamasını bekledim. Kendine gelince bana doğru döndü. Tekrar öpüşmeye başladık. Biz öpüşürken ezgi gözümüz olmasa da gönlümüz bayram etti oh diyerek kahkaha attı ve odadan çıktı. Aybüke de gülerek arkasından azgın orospu dedi. Onları ilk defa böyle konuşurken görüyordum sarhoş falan da değillerdi şaşırmıştım.

Ezgi çıkınca aybüke tekrar diz çökerek o güzel sakso seanslarından birini daha yaşatarak ağzına yüzüne ve vücuduna doğru boşaldım. Tekrar bi yıkanma temizlenme faslından sonra beraber havlularımıza sarınıp odamıza geçtik. Gene öpüşe koklaşa kurulanıp giyindik.Daha doğrusu ben Aybükeden önce çok şekil gömlek pantolon giyinip ondan önce hazırlanıp aşağıya indim. Malum kız milletinin hemen hazırlanıyorum demesi en az 1, 1 buçuk saat sürüyor. Aybükeyi güzel bir restorana romantik yemeğe götürecektim.

Kızlar aşağıda yemek hazırlıyorlardı. Ezgi geldiğimi görünce vay çok şıksın diyerek gözleriyle süzdü beni aynı şekilde Ekin de. Gözleriyle yediler beni resmen. Baş başa yemeğe gidiyoruz yalnızsınız bu akşam dedim ve oturdum bir köşeye aybükenin gelmesini bekliyordum. Bir yandan da mini şortları göbeği açık bluzlarıyla yemek yapan hatunları izliyor göz banyosu yapıyordum. Tabi daha çok Ezgiye bakıyordum.

Bir süre sonra Aybüke geldi. Mükemmel görünüyordu. Harika dar bir bordo elbise krem rengi topuklu ayakkabı saçı ve makyajı falan tek kelimeyle harikaydı. O an tekrar aşık olmuştum bu kıza. Kızları evde yalnız bırakarak canın arabaya atladık. Bildiğim güzel deniz kenarındaki elit bir restorana götürdüm. Aybükeyi beklerken yer ayırtmıştım tam deniz dibindeki masayı ayırmışlar. Rakı balık yapmıştık ve hiç konuşmadığımız kadar çok birbirimiz hakkında konuştuk. Bana her şeyini anlattı tüm hayatını istanbulda neler yaptığını arkadaşlarını ben de ona aynı şekilde her şeyi anlattım. Pelini begümü tabi onlarla yattığımı söylemeden sadece en iyi arkadaşlarım gibisinden anlattım. Bana facebook da etiketlendiğin fotolarda pelini gördükçe çok kıskanıyordum dedi hatta sevgili sanmış bizi. Benim gözüm senden başkasını görmez benim sevgilim sensin sana aşığım gibi süslü cümleler kurarak etkilemiştim aybükeyi.

Gece sonuna doğru el ele mekandan ayrıldık. Cluba gidelim diye teklif sundum ama istemedi. Eve gitmek istiyorum erken yatarız dedi gülerek niyetini anlamıştım. Duşta yaşadıklarımız kesmemişti onu. Arabada bile el eleydik. Resmen yeni bir ilişkiye başlamış gibi mıç mıç olmuştuk.Eve vardığımızda kızlar daha uyumamıştı. Salonda film izleyip içiyorlardı. Aybüke sen beni bekle yukarıda işim var ben çağırınca gel lütfen diye söz alıp yukarı çıktı.

Bende kızlara neler yaptığımızı anlatıyordum. Bir yandan da yukarda beni neler beklediğini merak eder haldeydim. Aybüke biraz zaman geçtikten sonra kızları yanına çağırdı. Ben ise hala bekliyordum acaba neler olacak diye merak ediyordum. Uzun bir süre bekledikten sonra kızlar gülerek aşağıya indiler hadi çıkabilirsin iyi geceler size diye söylendiler ama ikisinde de kıskançlık sezmiştim.Merakla merdivenleri çıkarak odaya geldim. Kapısı kapalıydı. Geliyorum diye aybükeye seslendim. Gel seni bekliyorum dedi.

İçeri girdiğimde resmen şok olmuştum. Etrafı mumlarla süslemiş ışık kapalı sadece mumlar yanık. Bornoz tarzı pamuk bir gecelikle yatağa yatmış beni bekliyordu. Mum ışıklarıyla o geceliğiyle seksiliğine seksilik katmıştı. Uzun zamandır takmadığı rahatlatıcı gözlükleri vardı onu da takmıştı. Görüntü o kadar seksiydi ki aletimin sertleşmesini sağlamıştı bile.

Beni görünce yataktan kalkarak kıvıra kıvıra yanıma geldi. Ellerini üstümde gezdirerek boynuma doladı. Dudaklarımız birleştiğinde bende belinden sarıldım aybükeye. Yavaş yavaş romantik bir şekilde öpüşmeye başladık. Biraz uzaklaşarak gömleğimin düğmelerini teker teker çözmeye başladı. Ben elimi saçlarına atıp saçlarıyla oynuyordum. Gömleğimi çıkartıp attı. Tekrar bana doğru yaklaşarak dudaklarımı ısıra ısıra öptü. Ardından boynuma inip boynumu yalayarak emdi. Çok seviyordum bunu. Bunu bildiği için uzun uzun yaptı.Ardından aşağıya doğru inerek göğüslerimi yaladı.

Bütün kontrolü ona bırakmıştım. Tekrar doğrularak uzaklaştı. Telefonunda striptiz müziği gibi bir müzik açtı. Kıvrak hareketlerle dans ederek, geceliğinin önünden bağladığı ipini çözerek açtı ve geceliği kollarından kurtararak yere bıraktı. Gözlerim açık kalmıştı resmen. Dantelli beyaz sütyen içi olduğu gibi belli oluyordu. Beyaz külot ve aynı şekilde beyaz bir jartiyer vardı. Voov harikasın diyebilmiştim sadece ağzımın suları aka aka. Sonra dans ederek arkasını döndü. Bu külot değil tangaydı ve kalçalarını ortaya çıkarmıştı. Resmen bu görüntüyle bile boşalabilirdim.

Tekrar bana doğru gelerek pantolonumun düğmelerini çözdü. Hızlı bir şekilde boxerımla beraber indirdi. Aletim ok gibi fırlamıştı. Pantolonla boxerı ayağımdan kurtararak tekrar beklemeye başladım. Elimden tuttuğu gibi yatağa oturttu beni. Bacak arama girmişti ama ayaktaydı ve dans etmeye tekrar başladı.

Dantelli sütyenini çözerek göğüslerini serbest bıraktı.Arkasını dönerek kucağıma oturur gibi yaptı. Kucak dansı yapıyordu şuan bana. Kalçalarını ellememe izin vermiyordu. Aletimi kalçaları arasına alarak dans ediyordu. Çıldırıyordum. Yaşadığım en büyük zevklerden biriydi bu. Daha sonra dönerek üstüme çıktı. Dudaklarımız birleştiğinde aletimin üstünde de amını hissediyordum. Aletime sürtünerek dans etmeye devam ediyordu.

Üstümden kalkarak yatağa uzanmamı istedi.Dediğini yapınca tekrar üstüme çıkarak boynumu yalamaya başladı. Yavaş yavaş ve seksi bir şekilde yapıyordu bunu. Yavaş yavaş aşağılara diliyle yalayarak iniyordu. Aletime geldiğinde ufak dil darbeleriyle kafasını uyarmaya başladı.Ardından gövdesini de yalayarak taşaklarıma indi. Taşaklarımı emmeye başladığında tek eliylede aletimi tutup ileri geri yapıyordu.

Deliriyor ve zevk denizinde boğuluyor gibiydim ağzım kurumuştu ve nefes almakta zorluk çekiyordum resmen. Su içmem gerek ağzım kurudu nefes alamıyorum dedim. Doğruldu tangasını çıkartarak fırlattı suratıma. Sonra üstüme çıkarak ters döndü. Buradaki suları iç dedi ve amını suratıma bastırdı. Dil darbeleriyle yalamaya başladığımda sırılsıklam ıslandığını fark ettim. Kalçalarından tutum amını emmeye amının sularını içmeye başladım. Aybüke de aletimi ağzına almış emmeye devam ediyordu.69 pozisyonunda birbirimizin tadına bakıyorduk.

Susuzluğumu gidermeye çalışırken kalktı üstümden. Kucağıma oturdu. Aletimi eline alarak amına hizaladı ve yavaş yavaş içine almaya başladı. Tamamını aldığında biraz durdu ve inledi. Üstüme doğru yatmadan eliyle göbeğimden destek alarak inip kalkmaya başladı. Yüksek sesle de inlemeye başladı. Ateşimiz artmış hızlanmıştık. Her inip kalktığın vücutlarımızın çarptığı sesler oda da yankılanıyor yatak sanki kırılcakmış gibi hissediyordum.

Bir süre böyle devam ettikten sonra üstüme eğildi öpüşmeye başladık. Ellerini boynuma attı ve kendini yanıma doğru bırakarak benim üste çıkmamı sağladı. İçinden çıkmadan bu sefer ben üste geçtim. Üstüne yığılmadan ayırdığı bacaklarından tutup destek aldım ve sert sert sikmeye başladım. Girip çıktığımda sallana memelerine aldığı yüz ifadesine bakıyordum. Çok zevk aldığı belli oluyordu ve bağırışları inlemeleri bunu destekliyordu. Sanki aşağıda arkadaşları yokmuşçasına aşırı yüksek sesle inliyordu. Kızların bizi duyduğundan yüzde yüz eminim.

Elini amına doğru atarak kendini okşamaya başladığında aşkıım sik beni geliyorum gir içime aşkım gibi şeyler söyleyerek bağırıyordu. Odayı bırakın evi inletiyordu. Hiç böyle bağırırken görmemiştim aybükeyi. Çok geçmeden çığlık çığlığa sarsılarak orgazm olmaya başladı. Titremeye başladığında tempomu baya düşürmüştüm. Yavaş yavaş girip çıkıyordum o ise hala titriyordu. En şiddetli ve uzun orgazmlarından birini yaşıyordu.

Kendine gelmesi için üzerine yığıldım ve dudaklarını boynunu emmeye öpmeye başladım. Kendine gelince o da karşılık verdi. Ateşli uzun bir öpüşme yaşadık.Hala içindeydim ve çok ufak ufak girip çıkıyordum. İçk**en ve bugünkü 3. posta olduğu için daha yakınlaşmamıştım bile. Saatlerce sikebilirdim. Birden üzerinden attı beni. Ne oldu dedim. Gelelim gecenin en önemli olayına bu gecenin özel olmasını istiyorum ve ilkimi senle yaşamak istiyorum dedi. Anlam veremedim boş boş baktım. Yatağın yanındaki komidinin üstünde bulunan kutuyu aldı. İkimizin arasına koydu. İçinden ne çıkacak merakla bekliyordum. Kutuyu açtı. İçinde benim prezervatiflerim,Bi tane kayganlaştırıcı jel ve ufak bir vibratör vardı. Pembe renkli kalem gibiydi ama daha kalın. Çok uzun da değildi.

Bunlar ne be nereden buldun buları dedim. Kondomlar senin zaten. Jel ve bu minik arkadaşta ezginin diyince şok oldum. Ezginin mi dedim şaşkın şaşkın. E napsın kız erkeksizlikten bununla idare ediyor dedi gülerek. Daha da şaşırmıştım.Niye aldın kızın oyuncağını ne yapıcaz bunlarla dedim. Alıştırma için dedi. Ne alıştırmaşı dedim. Arkadan da istiyorum aletini alacak kadar genişlemesine yardımcı olacakmış bu arkadaş dedi ve ekledi popomun ilk sahibi sen olmalısın dedi. İlk ve son olurum dedim. Hoşuna gitmişti dudaklarımdan öptü.O minik dildoyu elime aldım incelemeye başladım ilk defa görüyordum çünkü. Bak titreşimi de var diyip elimden alıp açtı. Komiğime gitmiş gülerek izlemiştim. Hadi başlayalım çok heyecanlıyım dedi.

Şimdilik bunları bırakıp yastığı ayarlayarak sırt üstü yattı. Bacaklarını da açtı hadi gel dedi. Üzerine doğru yatarak öpüşmeye başladık. Biraz öpüştükten sonra boynuna inip emdim.Saçlarımdan tutup kafamı aşağılara doğru ittirdi. Göğüslerini ve uçlarını da uzun bir süre yalayarak emdikten sonra amına indim. Bacaklarını komple açmıştı. Dil darbeleriyle aşağıdan yukarı doğru yalamaya başladım amını. Ardından da ağzıma alarak emmeye başladım. Muhteşem bir kokusu vardı. Gene saçlarımdan tutup kafamı amına bastırıyor bir yandan da inliyordu aybüke.

Saçlarımdan çekerek kafamı kaldırttı. Ardından ters dönerek domalma pozisyonuna geçti. Kalçalarından tutup amını tekrar yalamaya emmeye başladım. Zevk çığlıkları inlemeleri daha da artmıştı. Kalçalarına da ufak tokatlar atıyordum.Emmeyi bırakıp yalamaya başladığımda beklemediği bir hareket yaptım. Amından göt deline doğru yalayarak geçtim. Göt deliği bile harika kokuyordu. Sanırım ben aşağıda beklerken yıkama ve bakım yapmıştı. 1 tek kıl bile yoktu. Göt deliğine ilk dil darbemi attığımda irkildi oovv dedi. İkinci de daha az irkildi 3. 4. lerde alışmaya başladı.

Deliği yaladıkça off çok zevkliymiş deliriyorum şuan dedi inleyerek. İyice yalayarak ıslattıktan sonra işaret parmağımı göt deliğine yavaşça soktum. Pelinden alışık olduğum için ne yapmam gerektiğini çok çok iyi biliyordum. Parmağımı yavaşça içine aldıkça bağırmaları arttı.Aşırı dardı içi tek parmağıma bile acayip bir baskı yapıyordu içerde.Ardından parmağımı çıkarmadan jeli alarak göt deliğine doğru döktüm. İçindeki parmağı çekerek jelin deliğin içine doğru akmasını sağladım.Göt deliği çevresini ve parmağıma da sürerek tekrar içine soktum. Yavaşça bu sefer daha kolay girmişti. Sol elimle sağ elimin orta parmağını da jel sürdüm. İşaret parmağı tekrar çekerek bu sefer iki parmağı denedim.

Daha tırnak kısımlarına kadar sokmuşken çok acıyor diye bağırmaya başladı aybüke.Sanki biri iki parmağımı almış eliyle sıkıyormuş gibi hissediyordum. Yavaş yavaş parmaklarımın yarısını soktuğumda çığlık çığlığaydı ve acı çekiyordu. Bırakalım istersen dediğim de hayır zevk de alıyordum dedi. Parmaklarımı çekip sex oyuncağımızı aldım. Ona da jel sürüp her yerine yaydım. Parmaklarımla az genişlettiğim deliğine vibratörü yavaşça soktum. Yarısına kadar almayı başarmıştı ama çıldırmış gibi bağırıyordu.

Elini uzatarak aleti kendi tuttu. Kendi işini kendi görmeye başladı. Yavaşça içine sokup çıkartıyordu. Onu izlemeye başladım. Çok seksi görünüyordu. Yarı inen aletimi sıvazlayarak kaldırdım. Arkasına geçerek aletimi amına dayadım. Canını acıtmamak için yavaşça içine girdim. Vibratörün kontrolünü ben aldım kendi temponla uydurarak önlü arkalı sikmeye başladım.

Biraz öncekinden daha yüksek sesle çığlık çığlığa inliyordu. Bu sefer sadece evi değil bütün şehri inletiyordu. Çok geçmeden titremeye orgazm olmaya başladı tekrar. Biraz öncekinden de uzun titredi. Ayakları tutmadı gene saldı tamamen kendini ve yüz üstü yattı. İçinden çıkmıştım onu izliyordum. Alet hala göt deliğinde duruyordu. Uzun bir süre kendine gelemedi.

Kafasını kaldırıp bana doğrulup baktığında hayatımın en güzel 2 orgazmının arka arkaya yaşadım dedi gülerek. O ikinciye gelmişti ama ben hala boşalamamıştım. 2,2 buçuk saate yakındır sikişiyorduk. Saate baktığımda 4 olmuştu. Belinden tutup tekrar domalma pozisyonuna getirdim.Aleti çıkardım götünden. Bayaa bir genişlemişti o minik göt deliği. Prezervatifi takıp jel sürdüm tekrar hem deliğine hem aletime. Aletimi deliğine dayadım ve yavaşça girmeye başladım.

Vibratöre göre daha kalın olduğu için bayağı zorlandı içine alırken. Biraz önce elime yapılan sıkma baskısını şimdi aletimde hissediyor ve çok zevk alıyordum.Kafasını aldıktan sonra milim milim içine sokuyordum. Bağırmaktan sesleri mahvolmuştu aybükenin. Ortasına kadar acıyor çığlıkları atan aybüke devam et diye inliyordu. Girip çıkmaya sikmeye başlamıştım artık. Her girdiğimde bir öncekinden daha ileri gidiyordum ve aybüke de daha fazla çığlık atmaya devam ediyordu ki o darlık hissiyle beraber yaklaşmıştım. Hemen aletimi çıkardım. Prezervatifi de çıkarıp aybükenin sırtına doğru oluk oluk akmaya başladım. Gün içinde 3. olmasına rağmen baya fazla boşalmıştım.

O yüz üstü bende yanına sırt üstü yığılıp kaldım. Uzun bir süre hareketsiz o şekilde kaldık. İkimizde çok yorulmuştuk. Zor da olsa aybükeyi kaldırarak banyoya soktum. Ayakta duracak hali yoktu resmen. İkimizinde vücutlarını hızlı bir şekilde yıkadım temizlenmek için. Odaya girince aşağıya inip bir sigara içelim dedi. Üstüme sadece boxerı giydim o da mini dar şortlarını ve ince buluzunu giydi içine iç çamaşırı giymeden.

El ele aşağıya indiğimizde Ezgi ile Ekinin hala uyanık bir şekilde oturup içip muhabbet ettiklerini görünce ayıp olmasın üstüme şort giyip geleyim dedim ama aybüke elimi bırakmadı onların duyacağı bir şekilde bişey olmaz yabancı mı var sanki dedi. İçimden onlarla yaşadıklarımı bi bilse diye düşünmedim de değil benimki sadece laftaydı işte.

Gidip yanlarına oturduk ve sigara yaktık. Ezgi ile ekinin gözlerini bende ve aletimde olduğunu anlamak zor olmamıştı. Bize bakıp bakıp gülüyorlardı bir şey demiyorlardı. Aybüke ne gülüyonuz be diye çıkıştı. Ezgi de bütün şehri inlettin kaşar dedi kahkaha attılar ikisinin kafaları güzeldi belli. Aybüke de beklemediğim bir şekilde sevgilim iyi kıskanın orospular dedi. Ekinin bu laf üzerine suratı düşmüştü ama bozuntuya vermedi.

Sigaralarımızı bitirdikten sonra odaya çıktık. Büyük yatak bize kalmıştı. Ezgi ekin ile birlikte yatacaktı. Üstümüzdeki iki parça şeyi de atıp çırılçıplak bir şekilde uykuya daldık.

Buraya kadar olsun. Devam edeceğim. Çalan başka sitelerde paylaşan da orospu çocuğu olsun.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

About admin

Browse Archived Articles by admin

Related

Leave a Comment

Your email address will not be published.


kartal escort şirinevler escort bakırköy escort şişli escort film izle ankara escort antep escort Escort ankara Ankara escort bayan Ankara rus escort Eryaman escort bayan Etlik escort bayan Ankara escort bayan Escort sincan Escort çankaya gaziantep escort tuzla escort escort mecidiyeköy ataköy escort izmir escort izmir escort izmir escort çankaya escort otele gelen escort şişli escort esenyurt escort avcılar escort seks hikayeleri istanbul escort şişli escort kayseri escort sex hikaye kocaeli escort kocaeli escort sex hikayeleri muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort siirt escort mecidiyeköy escort etiler escort taksim escort hurilerim.com kızılay escort esat escort muğla escort Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort Escort numberoneescorts.com Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com escort görükle escort bayan escort escort escort travestileri travestileri bahis forum balçova escort alsancak escort gaziemir escort bornova escort konak escort buca escort karşıyaka escort mersin escort bingöl escort bodrum escort bolu escort bursa escort çanakkale escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort sivas escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort görükle escort bayan porno izle şişli escort istanbul travestileri istanbul travestileri ankara travestileri ankara travesti linkegit illegal bahis kaçak iddaa güvenilir bahis canlı bahis bahis siteleri kaçak iddaa