Hollanda Macerası ve öğrenmeye devam 5

Categories: Genel.

Eki 12, 2021 // By:admin // No Comment

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Hollanda Macerası ve öğrenmeye devam 5
Ertesi gün kız arkadaşlarıma bir kaç gün kafamı dinlemek istediğimi ama ablamdan kaçamadığımı söyledim. Bir kaç gün kız kıza bir yerlere kaçarız yalanıma ortak oldular ve ablamın kontrolden böylece kurtuldum. Birisi mi var kız diye kikirdemelerini ise kesin bir dil ile ret ettim.

İki hafta sonra Amsterdam uçağında idim. Havaalanından dediği gibi gönderdiği bir şöför aldı ve beni kalacağımız otele kadar götürdü. Yolda iken aradı. Akşam altı gibi geleceğini ertesi günkü işlerini de hallettiğini anlattı. Üç gün gece gündüz benimsin dediği için otele gider gitmez güzel bir duş aldım, Türkiye de giyemediğim dar bir pantolon ve göğüs dekolteli bir bluzu üstüme geçirdim. Otelin lobisine inerken asansördeki aynadan kendimi kontrol ettim. Boşandığımdan beri elimdeki bol para sayesinde spor, bakım ve makyajlar ile eskisinden daha güzel gözüküyordum ama verdiğim bir kaç kiloya rağmen bacaklarımın kalınlığı ve iri memelerimle eniştemin dediği gibi Alman kadınları gibi görünüyordum.

Ben lobiye indikten beş dakika sonra geldi ve dudaklarıma bir öpücük kondurarak “merhaba” dedi. Çekingen davranışlarımı anlayıp “Korkma burada kimse tanımaz bizi” Kolunu açtı ve bir sevgili gibi koluna girdim. Yemek yiyeceğimiz yere kadar şakalaşarak, bu kıyafetler ile ne kadar seksi olduğumuz söyleyerek ve dükkanlara girerek yürüdük. İki sevgili gibi gezinmek, yemek yemek, ve sonrasında otelimize kadar el ele yürümek, beni balayı günlerime geri döndürmüştü. Tek farklılık artık bir iki kadeh de olsa şarap içmem ve otel kapısında beni uzun uzun öpen bir erkeğim olması idi. Otele geldiğimizde lobideki bara yürüyüp birer kadeh şarap daha sipariş etti. Makyajımı tazelemek ve kendime çeki düzen vermek için lobideki tuvaletlere gittim. Şaraptan ve yol boyu süren küçük öpücüklerden yüzüm biraz kızarmış üzerimdeki bluzden ise göğüs dekoltem ve meme uçlarım görünür hale gelmişti. Geri dönerken bardaki diğer erkeklerin bana bakması alışkan olmadığımdan rahatsız etmişti. Hatta biri yanıma gelip anlamadığım bir şeyler söyledi. Eniştem görüp adamı yanıma geldi ve adamı gönderdi.

“ Ne dedi” dedim. “Seni burada çalışanlardan zannetmiş kaça olur diye soruyor” dedi. Safça” Çalışan mı?“ dedim. “Orospu kızım orospu zannetmiş” Utançtan kıpkırmızı oldum, eniştem ise gülerek alt dudağıma yapıştı. “ Burası seks şehri kızım, yarın gezdiririm seni, utanma. Baldızımızı siktirmeyiz biz. Kendimiz sikeriz” Daha da utandım. Aldırış etmeden kadehini bir dikişte bitirdi benimkini eline aldı. “ Hadi odada bitirirsin sen, dün gece bizim tüm ekip sikişe gitti, ben sen geleceksin diye bu kadar karı arasında tv seyredip yattım.”

Daha asansörde arkamdan sarılıp memelerimi okşamaya başladı. Odaya girince ben bir duş alayım çok yoruldum bu gün diyerek banyoya girdi. O duşta iken sadece kırmızı tangamla yatağa oturdum.

Her zamanki rahatlığı ile duştan çıplak çıkıp önünde salınan erkekliği ile telefonunu aradı çantasında. Televizyonun sesini açarak telefon ile konuşmaya başladı. Ablam ile konuşuyordu arkadan gelen TV sesi de otel odasındayım diyebilmek için. Bilmiyormuş gibi. “Niye kaldın ki dükkanda akşama kadar” diye sordu. “ Nerelere gitmiş kız başına, düzgün birisini bulamadığınız şu kızcağıza” diyerek ablamı da tersledi. Telefonu kapayınca çıplak vücudumu seyretti ve üzerime doğru uzanıp usulca göğüslerime kafasını koydu.

“ Evlenmeyi düşünmüyor musun yine? Ben kaç sene daha yeterim sana bilemem, daha çok gençsin. Bir hayatın olmalı. Bir önceki gibi öküz olmayan birini bulalım sana” Bu ani geçişlerine hala alışamamıştım ama haklıydı sonuna kadar. “Hiç zamanım yok ki, çevremde kimse de yok.” “Ablan ile konuşurum ben de bir bakınayım çevreme ama hemen olmasın doyamadım daha sana” “ Bir de bu sefer sikişmeden evlenme, bir gör bakalım herifin becerilerini önce” Bir eli bacak arama inerken doğrulup dudaklarıma yapıştı. Şarap yüzünden vücudumu ateş bastırıyordu bir de onun ağırlığı ve sert parmaklarımın amıma uyguladığı baskı vereceğim cevabı unutturdu. Yavaş yavaş göğüslerime ve oradan beni boşaltana kadar yalayacağı amıma ineceğini biliyordum. Öyle de oldu. İlk orgazmım amıma dilini gömmüşken ikincisi ise kucağına oturmuş zıplarken geldi. Benim misyoner pozisyonuna çevirip boynumu emerken hırıltılarla o da içime boşaldı. Birbirimize sarılmış yatarken lobide yaşadıklarım aklıma geldi. “ Gittiğin şehirlerde veya o evde sen de sikiyor musun orospu” diye sordum. “Kıskandın mı?” “Merak ettim” “Evet, ama azaldı artık hem yaşlanıyorum hem de doyurmam gereken iki kadın var” Çırılçıplak oynaşarak ve içimden dölleri damlayarak uyuyakaldık.

Ertesi gün sabahtan akşama tüm şehri el ele gezdik. Akşamüstü odamıza dönünce bir iki saat uyuyalım seni şehrin seks hayatı ile tanıştıracağım dedi. Geç bir akşam yemeği sonrası onbir gibi oteli terk ettik. Etrafta hayat kadınlarının ve çokça erkeğin dolaştığı bir sokağa soktu beni. Korkudan iyice koluna girdim. O ise kendinden emin bir çok yere girip çıkıyor ben ise şaşkınlıkla kapı önlerindeki deri kıyafetli erkek ve kadınlara, vitrinlerdeki seks oyuncaklarına bakıyordum.

Son girdiğimiz bir yerde çıplak kadınlar servis yapıyor ve ortada dolaşan dev bir zenci taşkınlık yapanları uyarıyordu. Zencinin şortunun altında duran sik enişteminkinden bile büyük gözüküyordu. Oturur oturmaz eniştem bir viski aldı ve gelen kekten ısırdı. “ İçinde ot var ister misin” dedi. “ ne otu” dedim. “ Ne diyeyim ben sana saf kız, esrar” Çekinerek elini geri itip etrafı seyre daldım. İkinci kadeh şarabımı içerken eniştem kekten son lokmayı uzattı. “korkma yanında ben varım, bir kere denemeyle bir şey olmaz” Tek lokmada yutup üzerine şarabımı içtim. Eniştem “hadi sıktı burası diyerek dışarı çıkardı tekrar. Bu sefer kapısı zil ile açılan başka bir yere geldik. Onun için ilk olmadığı belli idi. Korumalar ile şakalaşıp geniş bir salona girdik. Hafif başım dönmekte sanki yaşadıklarım bir filmmiş gibi çevremi izlemekteydim. İçerisi benim için şok edici idi. Bir kaç geniş koltuk grubu ve buralarda oturan yarı çıplak kadınlar ve erkekler. Erkeklerin hepsi makyajlı bizim oralarda doğrudan ibne diyeceğimiz tipler, kadınlar ise göğüsleri açıkta deri korseler içinde idiler. Gösterdikleri bir koltuğa oturduğumuzda ” Rahatsız oldum” dedim. “ Bak söyle bana, bir daha evlenirsen tekrar şansın olmayabilir, en gizli fantezin neyse söyle gerçekleştirelim bu gece” Yoktu. Aslında evli iken beni sabaha kadar dört beş kere sikecek birini hayal ederdim.Ben de öyle dedim. Güldü. “Bir yirmilik koca bulacan o zaman ben yardımcı olamam. Ama senden bir şey rica ediyorum. Ben şu karşıdaki kızı alacam ve senin de yatakta olmanı istiyorum.”

Şarap ve ot beni bir hayal alemine sürüklemişti. “ Ben bir kadın ile sevişmem” dedim. “Tamam, sana dokunmamasını söylerim” Elimden tuttu kaldırdı ben de kıkırdamama hakim olamadan peşi sıra yürüdüm ve içinde sadece bir yatak olan odalardan birine girdik. “ Sen dağıldın iyice” diyerek yatağın kenarına oturttu beni. Gerçekten de giydiğim mini etek iyice yukarı sıyrılmış gömleğimin üstten bir iki düğmesi de sütyen hizasına kadar açılmıştı. “ Geçen geldiğimde de siktim bu karıyı çok iyiydi” Bir yandan da soyunuyordu. Önümde çırılçıplak dikilince kalkmaya başlayan siki yalamaya başladım o ise gömleğimi ve sütyenimi çıkartmaya çabalıyordu. Kapı açılıp içeri giren yarı çıplak kadına aldırmadan işime devam ettim. Kadında bize yaklaşıp eniştem ile bir şeyler konuştu ve eniştem beni orada bırakıp kadın ile yatağa devrilip öpüşmeye başladı. Kadının sıkı vücudundan çok aklım elimden alınan kalkmış kalın sikte kalmıştı. Galiba biraz da eniştenin başka bir kadın ile olmasını kıskanıyordum. Kadın eniştemin boynuna oradan göbeğine indi. Bir eli ile taşaklarını avuçlayıp başı iyice kabarmış sike dili ile dokunmaya başladı. Sonra kökünden tuttuğu siki bana doğru gösterip parmağı ile gel diye işaret etti. Beynim iyice uyuşmuş halde üzerimde sadece bir mini etek sike doğru emekledim. Mantar haline gelmiş başı tek hamlede ağzıma aldığımda kadın sikin köküne ve oradan taşaklara inmişti.

Bacağımı çekmesinden eniştemin 69 pozisyonuna geçmemi istediğini anladım ve hafif üzerine gelecek şekilde yan yattım. Külodumu ve eteğimi aşağıya indirip aniden amıma saldırdı belli ki sikinin ve taşaklarının aynı anda yalanması kudurtmuştu iyice.

Ben sikin başını emerken kadın eniştemin taşaklarından götüne inmiş ve dilini eniştemin göt deliğine sokup sokup çıkarmaya başlamıştı. Eniştemin dili ise amımın içinde daireler çiziyor kasılmalarım yavaş yavaş başlıyordu. “ Gel buraya” diye beni çekince, nefes alabilmesi için biraz boşluk bırakarak yüzüne doğru oturdum. Manzara hoşuna gitmiş olacak ki kadın ellerini göğüslerime uzattı ama ben itekleyince ısrarcı olmadı. Çıplak olduğu halde enişteme bir şeyler söyleyerek dışarı çıktı. Ben amımdaki dil ve kıçımdaki parmağın etkisi ile eniştemin suratına işer gibi boşalırken kapı tekrar açıldı ve kadın içeri girdi. Ama içtiklerim ve yaşadığım yoğun orgazmın hayalleri içinde hala enişteme kıçımı okşatırken bir gariplik fark ettim. “ Sik takmış bu kadın” dememle eniştem tekrar amıma saldırdı ve bacaklarını yukarı doğru kaldırdı. İyice hassaslaşmış am dudaklarımı şimdi eniştemin suratına iyice bastırmıştım. Kadın önce sike sonra eniştemin göt deliğine saydam bir sıvı döktü ve bunu daha önce defalarca yapmış olduğu belli olacak şekilde rahatça eski kocamın sikinden büyük yapma siki enişteme sokuverdi. Onun girmesi ile eniştemin amıma vurduğu dil darbeleri de şiddetlendi.

.

Kadın elimi alıp eniştemin sikinin üzerine götürdü ve beraberce enişteme 31 çekmeye başladık. Gözümün önünde güzel bir kadın gördüğüm en güzel sike sahip, eniştemi sikiyor, eniştemin dili ve parmakları ise beni yeni bir orgazma götürüyordu. İlk pes eden ben oldum bağıra bağıra tekrar boşalıp amımı eniştemin dilinden kurtardım. Nefes nefese kalmış iken manzarayı da kaçırmak istemiyordum. Eniştemi siken kadın takma siki sonuna kadar sokup çıkarıyor eniştemin kalın siki ise her vuruşunda sallanıyordu.

“Ağzına al orospu” diyerek beni çekiştirince kadının elini hızla itekleyip kalın yarağa yapıştım. Kısa sürede kalçalarını yukarı kaldırarak “küçük orospum benim” diye hırlayarak ağzımı doldurdu. Ağzımın kenarından taşaklarına doğru süzülen dölleri elimle iyice yaydım ve kadını itekleyerek uzaklaştırdım. Eniştemin hafif aralık kalan kıç deliğini okşayarak azala azala tüm döllerini boşaltmasını bekledim.

Hiç bir şey olmamış gibi otele kadar el ele yürüdük. Canımın çok tatlı çektiğini söylediğimde gülerek “ içtiklerinden” dedi. Tatlı ve kahve sırasında o açtı konuyu. İki yıl önce bir Hollanda gezisinde yine çok içtiği bir akşam böyle bir tecrübe yaşadığını, Türkiye’de bir kaç kere travestilere de gittiğini ama erkek vücudundan çok, bir kadının onu sikmesinden çok tahrik olduğunu anlattı. Ablama anlatsa şok geçireceğini ama benimleyken kendini rahat hissettiğini söyledi. “ Ne dersin sen yardımcı olur musun? diye sorunca biraz düşündüm ” Hayır” dedim, “bana çok uzak şeyler yaşadıklarımız.” Kulağıma eğilerek emdi “ ama beş posta olmasa da birazdan senin götünü çok fena sikecem” dedi. Gerçekten de o gece bir kere de götüme boşaldı. Ama hem yorgunluktan hem de içtiklerimizden boşalması nerdeyse yarım saat sürdü. Sikerken o kadar acımasız ve sertti ki dönüş uçağı kıçımdaki acı nedeniyle tam bir kabusa döndü.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

About admin

Browse Archived Articles by admin

Related

Leave a Comment

Your email address will not be published.


şirinevler escort bakırköy escort şişli escort film izle ankara escort tuzla escort izmir escort izmir escort izmir escort Hacklink Hacklink panel Hacklink otele gelen escort kuşadası escort bayan bornova escort balçova escort mersin escort şişli escort porno porno sex hikaye seks hikayeleri sex hikayeleri antalya rus escort çankaya escort mersin escort canlı bahis bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan mecidiyeköy escort etiler escort taksim escort Antalya escort escort escort escort travestileri travestileri kızılay escort esat escort hurilerim.com escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com Escort görükle escort bayan beylikdüzü escort gaziantep escort gaziantep escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort siirt escort kocaeli escort kocaeli escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort görükle escort bayan porno izle Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort şişli escort Escort ankara Ankara escort bayan Ankara rus escort Eryaman escort bayan Etlik escort bayan Ankara escort bayan Escort sincan Escort çankaya istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj