KEŞİFLERİM -1- CİNSELLiĞİM VE BİSEKSÜELLİĞİM

Categories: Genel.

Oca 19, 2020 // By:admin // No Comment

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

KEŞİFLERİM -1- CİNSELLiĞİM VE BİSEKSÜELLİĞİM
Merhaba.. Ben Erdem, 36 yaşında biseksüel bir erkeğim. Öncelikle anlatacağım hikayeler başından sonuna kadar gerçektir. İsimler dışında. Ve hayatımda yaşadığım cinsel anlamda dönüm noktalarını anlatmaktadır. Elbette inanıp inanmamak size kalmış. Kimseye sonuçta yalan borcum yok. Başta tek hikaye olarak yazmaya karar vermiştim. Ama yazdıkça hatıralar hatıraları açtı, araya bilgilendirici notlar eklemek istedim v.s derken hikaye oldukça uzadı. Bu yüzden 5 parçaya bölmeye karar verdim.

Başlamadan önce. Bu hikayeleri uzun süredir yayınlamayı düşünüyordum. Ama sürekli sürüncemede kalmıştı ve bir türlü toparlayıp yazacak motivasyonu bulamıyordum. Sonra bir gün BBC-Tiryakisi hikaye serisine başladı. Ve kalemiyle(ya da klavyesiyle mi demeliyim:)) bana ilham verdi. Ve hikayelerimde ciddi yol almamı sağladı. Ona buradan teşekkür ediyorum.

Bu ilk hikaye biraz eğitici öğretici, biraz belgesel, birz da otobiyorgrafi tadında oldu. Ama mutlaka okumanızı tavsiye ederim zira daha önce hiç bir hikayede yapılmamış bir süpriz var bu hikayede..;)

Öncelikle biraz sizlere kendi hikayemden bahsetmek istiyorum. Bu da tamamen gerçektir.
Çocukluğumdan beri cinselliğe karşı özel bir ilgi duymuşumdur. İlk zamanlarda gazetelerde gördüğüm üstsüz bir kadının bile beni tahrik etmesiyle başlayan bu hisler, ergenlik dönemine girdiğimde kendi vücuduma da bir ilgiye dönüştü ve her fırsatta aynada kendimi çıplak seyretmeye ve özellikle götümü ve deliğimi incelemeye başladım. Öyle ki o zamanlar deliğimin etrafında tüy bile yoktu. Sonra ilk masturbasyonumu gerçekleştirdim bir seks filmi izlerken ve masturbasyonlarım böyle devam etti. İlerleyen zamanlarda ayna karşısında kendimi çıplak izlerken de devam etti bu masturbasyonlar. Ve farkettim ki deliğime dokunduğum anlarda faklı ve hoş zevkler almaya başladım. Ama bunun biseksüelliğimle ilgisi olduğunu sanmıyorum. En normal erkek bile eğer kendini gay miyim ben diye kasmazsa arka deliğinin okşanmasından zevk alabilir. Bu benim için biseksüelliğimi tanımam için bir yol oldu belki de. Elbette diğer erkek arkadaşlarım gibi, o zamanlarki meşhur Penthouse’ları okuyor, oradaki kadınların çıplaklığından ve oradaki erotik hikayelerden tahrik oluyor ve bu şekilde de masturbasyonlar yapıyordum. Bulunduğum ilçede belediye daha özel televizyonlar yeni yeni ortaya çıkarken, alman kanallarının yayınını veriyordu ve Cuma Cumartesi geceleri benim için uzun geçiyordu.:) Çünkü o saatlerde bu kanallarda çok güzel erotik filmler yayınlanıyordu. Ve Cuma ve Cumartesi akşamları benim için masturbasyonsuz geçmiyordu bu yüzden. Bazen de 70’li yılların erotik filmleri oynuyor, Alman kadınların kıl yumağı amlarını görmek beni semsert yapıyordu. Halbuki amları bile gözükmüyordu aslında.. Ama o zamanki ergen halimiz bunlardan müthiş tahrik oluyordu. Yine o filmleri izlerken kadın kadına sahnelerin beni ne kadar etkilediğinin farkına vardım. Bu sahnelere bayılıyordum ve filmlerde böyle sahnelerin çıkmasını sabırsızlılkla bekliyordum. Nadiren de olsa lezbiyen ağırlıklı bir film oynadığında o gece benim için bitmiyordu. Bu filmleri izlerken vücudumla çok ilgilenmiyor ve en tahrik olduğum noktada masturbasyon yapıyordum. Genelde filmin sonlarına doğru.. Hiç bir sahneyi kaçırmamak için.. 🙂

Neyse sonra zaman zaman duşta, duş başlığıyla deliğime verdiğim tazyiğin bana farklı ve çok hoş hisler verdiğini de farkettimı. Bir parantez açacağım, ileride taşaklarıma duş başlığıyla yaptığım tazyikinde çok hoşuma gittiğini keşfettim. Ve bir kaç kere sikime bile dokunmadan bu tazyikle boşalmayı başardım. Bu anlarda elbetteki çok doluydum. Parantezi kapattım. Sonraları yine daha önce söylediğim gibi okuduğum penthouse’lar, izlediğim filmler derken, anal seksi keşfettim. Ve ayna karşısında çırılçıplak soyunmuşken kendimi parmaklamaya başladım. Deliğimi okşamak çok zevkliydi ama parmağımı soktuğum anda hissettiklerim daha çok, acıydı. O yüzden parmaklamaktan kendimi uzak tutsamda zaman zaman denemekten kendimi alamamadım. Ve deliğimi gevşeterek parmaklamakdan zevk almayı öğrendim. Sonrasında da ince bir mum denedim. İçime sokup çıkardım. Bu sefer içime sokup çıkarma hissine tam alışmam için zaman geçmesi gerekti. Bazen bu deneyimlerimden sonra kendimden nefret ediyor, bir daha asla yapmayacağım diyordum. Çünkü bazen de o mumu içimden çıkardığımda tertemiz çıkmıyordu. Bu deneyimlerim sırasında bezen sikim sertliğini kaybediyordu ama vücudum oldukça tahrik olmuş durumda oluyordu ve artık boşalmak istediğim zaman, yarı sert sikimi okşayınca 5-10 saniye içinde sertleşip, 1 dakika içinde de boşalabiliyordum. Bir yandan erkek dergilerindeki kadınlara bakarak ya da fantezileri okuyarak masturbasyonlarım devam ediyordu. Belli bir ana kadar, bir erkeği arzulamadım ve kendimi de gay saymıyordum. Biseksüellik nedir bilmiyordum bile. Fakat zamanla özellikle aynda kendimi izlerken ilgim sikime ve onun güzelliğine kaydı. Onun gibi bir sike dokunmak, tutmak aruzusu hissetmeye başladım. Okuduğum fantezilerde oral yapan kadınların hikayeleri de beni buna sürüklemiş olabilir sanırım. Ve daha sonrasında da anal yapan kadınların hikayeleriyle de acaba mum değil gerçek bir siki deliğimde ve götümde hissetmek nasıl olabilir diye düşünmeye başladım. Ve bu düşünce zamanla beni tahrik etmeye başladı.

Artık 15-16 yaşlarındaydım ve fantezilerimde bazen erkekler bazen de kadınlar vardı. Özellikle erkekleri hayal ettiğim fantezilerle yaptım masturbasyonlardan sonra suçluluk duyuyordum. Gay olmadığımı biliyordum. Peki ben neydim?..
Şanslıydım ki okuyabileceğim kaynaklar vardı ve benim için kabullenmesi zor olsa da biseksüel olduğumu düşünmeye başladım. Evlenip, yuva da kurmak istediğim için gay olmak benim için zor bir hayat olacaktı. O yüzden en azından biseksüel olduğuma sevindim. Yine araştırarak anal seks öncesi temizlik yapılması gerektiğini ve bunun anüsten içeri su verilerek olduğunu öğrendim ve içime mum almadan önce bunları yapmaya başladım. Ve böylelikle daha temiz ve daha zevkli olmaya başlamıştı bu mumu deliğime sokma seanslarım. Bir süre sonra mum ince geldiği için, sonrasında attığım için pişmanıkta duysam zaman zaman salatalık ya da patlıcan kullanmaya başladım ve aldığım his daha da arttı. Pişmanlığımın nedeni o yiyecekleri de bulamayan insanların olmasıydı sadece.

Biseksüellliği ya da gay olmayı bir tarafa bırakın, bir erkek olarak bir kez tabularınızı yıkınca, penisiniz dışında, vücudunuzun diğer noktalarından da zevk almayı öğreniyorsunuz. Bu kesin. Ama önce “penisimden başka bir yerimden zevk alırsam gay olurum ya da ancak sadece gayler penisleri dışındaki yerlerden zevk alabilir” tabusunu yıkmanız gerekli. Erkeğin vücudu da en az bir kadın vücudu kadar cinsel organ dışındaki bölgelerden zevk almaya açıktır. Anüs dışında, göğüs uçları, taşaklar, kalça, boyun, sırt, kulaklar.. Buralarınızdan zevk almanız sizi gay yapmaz. Sizi, seksi, masturbasyon yapar gibi sadece penisinizde yaşamayan ve kadınlar kadar zevk alan kişiler yapar. Evet, cinselliğini keşfetmiş, vücutlarının hassas noktalarını bilen ve bundan keyif alan kadınlar, ortalama erkeklere göre bundan çoook daha muazzam zevkler alabiliyorlar. Ne olursa olsun kadın cinselliği ile erkek cinselliği kıyaslanamaz. Bu ayrı bir konu. Hiç bir erkek, bir kadın gibi, seks sırasında kendini kaybedecek, neredeyse bayılacak, ya da orgazm olurken kahkahalarla gülecek ya da ağlayacak raddelerde yaşamıyor. Bir küçük detay eklemeliyim. Bu noktalar az ya da çok bir kadında ya da erkekte farklılılklar gösterebiliyorlar. Bazı kadınlar mesela göğüs ucundan değil, göğüslerinin yan veya alt kısmından çok daha zevk alabiliyorlar. Bazı kadınlar koltuk altlarından.. Bazıları ayaklarından v.s. Ama şu bir gerçek ki kadın ya da erkek herkesin, cinsel organı dışında özel ve çok zevk alınabilecek noktalar var.

Bununla ilgili sizlere çok çarpıcı ve ilginç bir örnek vermek istiyorum. Anüsten de zevk alınırmıymış diye düşünenlerin ezberlerini bozacak bir örnek.
Hemen her erkeğin ya başına gelmiştir, ya da erkek arkadaşlarıyla sohbet ederken şunu duymuştur. “Ya, belediye otobüsünde oturarak yolculuk ettiğim zaman benim alet nedense kol gibi kalkıyor, anlamıyorum”. Bir diğeri de şöyle der:”Bana da oluyo aynısı ya, neden acaba.”

UYANDIRIYİM!!. 🙂 Bunun bir nedeni ve gayet net bir açıklaması var. Araçlarda, özellikle belediye otobüslerinde ve de özelikle Ikarus model eski otobüslerde oturarak seyahat ederken, oturduğunuz koltukta bir vibrasyon oluşur. Ve bu vibrasyon siz otururken, anüsünüzü tatlı tatlı uyarır. Ve siz eğer kafanızda bir takıntı veya bir düşünce yoksa, rahatsanız, bu uyarımdan yavaş yavaş, farkında olmasınızda zevk alırsınız ve penisiniz deyim yerindeyse, kol gibi sertleşir. Sonra bunun farkına varırsınız, ve tatlı tatlı bu ereksiyonun tadını çıkartırsınız. Ama eğer mevsimlerden yazsa ve ineceğiniz durak yakınsa, otobüsten indiğinizde biraz kambur yürümeniz gerekebilir:). Bu sertleşme daha çok eğer son 5-6 gündür boşalma yaşamamışsanız ve bu nedenle vücudunuzun uyarılmaya hassas olduğu dönemlerde daha kolay gerçekleşir. Kadınlarda da benzer bir şey var mı, açıkçası bilmiyorum. Belki onlarda nedeni bilinmeyen bir ıslanma veya klitoris sertleşmesi hissediyor olabilirler.
Yeri gelmişken, her organın bir görevi vardır. Anüsün seksle ilgili görevi yoktur diyenlere karşı bir kaç cümle söylemek istiyorum. Öncelikle zaten tüm vücut seksin bir parçası olabilir. Baştan ayağa kadar, yukarıda da belirttiğim gibi. Anüste ise çok sayıda sinir ucu toplanmıştır ve bu sinir uçları cinsel uyarıma açıktır. Bu bir. İkincisi, her organın birden fazla görevi olabilir. Mesela burnumuzla nefeste alırız, koku da alırız. Ayrıca tat da alırız(burnunuz tıkalı olduğunda yediklerinizin tadını alamadığınızı hatırlayın). Ağzımızla çiğneriz, konuşuruz, nefes alırız(gerçi ağız nefesi sağlıklı değildir, burun tıkalıyken ağız nefesi alınabilir ama sağlıklı ve doğru nefes, burun nefesidir. Konuyla ilgili detaylı bilgi için Internet’e bakabilirsiniz). Penisimizden hem çiş hem sperm çıkar, vajinadan hem penis geçer hem de bebek doğar, v.s. v.s.. Ama en bombası ve üçüncüsüüü. Pekiiii. Her organın bir görevi varsa, erkeklerin göğüs ucu neden vardır ve görevi nedir?.. Biraz düşünün ve açıklayın bakalım..

Tam da bu aşamada taşaklarımdan ve göğüs uçlarımından aldığım muazzam zevki nasıl keşfettiğimden de bahsetmek istiyorum size. 20-21 yaşlarındayken, acaba zevk alabilir miyim diye zaman zaman taşaklarımla zaman zaman da göğüs uçlarıma dokunmayı deniyordum. Bunları masturbasyon yaparken de denemeye başladım. Önce taşaklarımdan aldığım zevki keşfettim. Masturbasyon yerine onları avuçlayıp, sıkıp bırakmaya başladım ve sonra belki de buradaki sinir uçlarını tanıdım ve bu muazzam zevk vermeye başladı. Ve sonrasında bir gün penisime dokunmadan ve taşaklarımı sıkarak(aşırı değiil elbette?) boşalmayı başardım. Bu standart masturbasyon seanslarımın bir parçası haline geldi. Aynı şekilde de göğüs uçlarımından aldığım hazzı hissetmeye başladım masturbasyon seanslarında. Özellikle tahrik olduktan sonra göğüs uçlarıma dokunduğumda parmaklarımla, hızlı bir şekilde sertleşiyorlar ve penisim de buna cevap vererek en sert haline ulaşıyordu. Bu aldığım his göğüs uçlarımla bu şekilde oynadıkça arttı ve sanırım oradaki sinir uçlarını tamamen keşfettim sonunda. Ve bir gün yine çok arzulu olduğum bir gün, göğüs uçlarımla oynamayı inatla bırakmadan ve penisime hiç dokunmadan boşalmayı başarabildim. Muazzam bir zevkti benim için ve hala bir zevk. Küçük bir parantez daha açacağım. Belki 90’lı yılların başıydı ve Hürriyet gazetesinin ana sayfasının arka sayfasında yani ikinci sayfasında, erkeklerin göğüs uçlarınının kadınlardan daha hassas olduğunu ve erkeklerin bu sayede yaşadıkları cinsellikten daha fazla zevk alabileceğini anlatan bir bilimsel araştırma vardı. Bugün Hürriyette böyle bir yazı okyuyabilir miyiz bilemiyorum. Nereden nerelere geldik. Yine o dönemlerde RTÜK yokken, bir sürü özel televizyonda erotik filmler yayınlandı. İnsanlar çıplak kadınları hatta erkekleri gördüler. Kadınların da erkeklerin de cinsel organları ortadaydı. Toplumda da infial olmadı. Parantezi kapattım.

Belki de bu keşiflerimin bir nedeni, yüksek libidoya sahip ve artık erişkin bir erkeğin(yani benim) bu yüksek libidosunu dışarıda tatmin edemeyince, kendi vücuduna yönelmesiydi. Biseksüel olmamın da tabuları yıkmaktaki avantajıyla bu keşifleri gerçekleştirdim sanırım. Ve belki de bu libodumu dışarıda tatmin edememe dezavantajı nıavantaja çevirmesini bilmiştim. Ve belki de iyi olmuştu. Şu anda yaşadığım masturbasyon seanslarının tamamında, önce beni tahrik edici bir hikaye ya da film izlerim ve sonrasında da, bazen deliğime birşeyler sokarım, bazen sadece deliğimi rollon şişesi gibi ucu oval bir nesneyle uyarırım,içeriye sokmadan, bazen de deliğime hiç dokunmam. Ama sonrasında mutlaka göğüs uçlarımla oynamaya başlarım ve doruğa yaklaştığımı hissettiğimde sadece 20- 30 sn. kadar taşaklarımla oynayarak ve penis köküne elimle biraz bastırarak, penisime dokunmadan boşalırım. Daha ötesi, eğer en az 5 gün boşalma yaşamamışsam sadece göğüs uçlarımla oynayarak ve penisime hiç dokunmadan boşalabiliyorum. Tabii ki öncesinde tahrik edici bir film veya hikaye okuduktan sonra.

VEE BU HİKAYEMLE BİRLİKTE YAKIN ZAMANDA EVDE YAPTIĞIM VE SADECE GÖĞÜS UÇLARIMLA OYNAYARAK BOŞALDIĞIM VİDEOUYU DA XHAMSTER’A YÜKLEDİM. ADRESİ DE AŞAĞIDA:

http://xhamster.com/movies/4484960/nipple_play_orgasm_hands_free_gogus_ucu_orgazm_bosalma.html

VİDEONUN BENİM OLDUĞUNDAN EMİN OLMANIZ İÇİN DE VİDEONUN SON SANİYELERİNDE BİR KAĞIDA DAHA ÖNCEDEN YAZDIĞIM TOMMYDIUS VE XHAMSTER.COM YAZISINI GÖSTERİYORUM. DAHA NE YAPAYIM ?

Sanırım bu videodan sonra hikayelerimin gerçekliği ve inandırıcılığı da artar diye düşünüyorum?

Bir seferinde de yine rollon şişesinin ucuyla deliğime masaj yapa yapa öyle tahrik olmuştum ki, oldukça uğraştıktan sonra yine sadece bu uyarımla roll on şişesini içeri sokmadan ve sikime dokunmadan boşalmayı başarmıştım. Xhamster’da var mı bilmiyorum ama bir video görmüştüm. Adam bir kadına arka deliğini yalatıyor yalatıyor ve adam sikine dokunmadan aynı benim videomdaki gibi boşalıyordu. Bu da mümkün bir şey. Ve gayet normal.. Biraz tahrik olma, konsantrasyon ve bir süre seksten uzak durmak gerekiyor bu tür güzel orgazmları yaşamak için.

Belki de 10 yıldır erkeklerin yaptığı klasik penisi ileri geri çekme hareketiyle yapılan masturbasyonu neredeyse hiç yapmadım.

Bugün de sık sık büyük bir keyifle masturbasyon yaparım. Daha çocuk yaşlardayken, off ne zaman seks yapabileceğim, ne zaman masturbasyondan kurtulacağım diye çokça hayıflanırdım. Ama kendi vücudumu da tanıdıkça, masturbasyon, seks hayatımda farklı ve özel bir yer aldı. Çünkü masturbasyonda sekste olduğu gibi karşınızdaki birini ya da birilerini de tatmin etme ya da mutlu etme kaygısı yok(Yanlış anlamayın, burada, seks yerine masturbasyon daha iyidir demiyorum?), ve tamamen hayalleriniz, fantazileriniz, arzularınız ve siz varsınız. Sadece siz ne isterseniz o oluyor. Bu yüzden masturbasyon benim için her zaman özel ve özel kalacak, içimdeki libido var oldukça..

Arkadaşlar, seks diye bildiğimizi sandığımız şeyler aslında bu dünyanın öyle küçük bir kısmı ki. Vaktim olduğunda taocu seksle de ilgilenmek istiyorum. Konuyla ilgili kitaplar aldım. Ama diğer kitaplar gibi okunacaklar listesinde duruyor. Bu, erkeklerin boşalmadan nasıl orgazm yaşayabileceğini anlatan bir öğreti. Düşünsenize, gecede 10 defa boşalacaksınız ve canınız istediğiniz anda gerçeten menilerinizi boşaltacaksınız. Adamlar bunu 1000’lerce yıldır yapıyor. Ve kadınlar da erkekler de boşaldıklarında bir süre bu dünyanın dışına gidip gelmiş gibi oluyorlar ve bizim yaşadığımız sekste alınan zevkten bambaşka bir boyut olduğundan bahsediliyor. En azından söylenen bu. Elbette bunlar da benim yaşadığım keşifler gibi 2 günde öğrenilecek şeyler değil ve zaman alıyor olmalı. Yoksa herkes yapardı. Ama mümkün olduğuna inanıyorum kesinlikle..

Hikayeme devam edelim artık. 18 yaşımdan 23 yaşına kadar ciddi bir beraberliğim olmadı. Sadece bir kaç fahişe ve bir kaç kızla yiyişme dediğimiz oynaşmalar dışında bir adamakıllı bir şey yokru. Bunun bir nedeni yaşadığımız yerin biraz ufak, kapalı olması ve biraz da benim o zamanki utangaç yapım nedeniyle kızlara yaklaşamamamdı. Cinselliği kendi iç dünyamda yaşasamda artık sevdiğim bir kızla adam akıllı bir cinsellik yaşama zamanı gelmiş ve geçiyordu bile. Ve 23 yaşındayken benden bir yaş küçük bir kızla hem duygusal hem de fiziksel bir beraberlik yaşamaya başladım. O kadar seneden sonra şansıma sekse inanılmaz düşkün, hemen hemen her fırsatta bana oral seks yapmaya hazır bir kız düşmüştü. Bakire değildi. Benim de bu konuda kafamda herhangi bir takıntı yoktu. Evlenebilirdik bile. Ve sekste birçok ilki birlikte keşfettik. Onunla yaşadığım birkaç ilki anlatmak istiyorum.

Ama bir sonraki hikayede 😉

Bir Not: Sonraki hikayeler artık biraz daha tahrik edici olacak. Ve kelimeler de tıbbi değil, türkçe olacak..;)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

About admin

Browse Archived Articles by admin

Related

Leave a Comment

Your email address will not be published.


kartal escort şirinevler escort bakırköy escort şişli escort film izle ankara escort antep escort Escort ankara Ankara escort bayan Ankara rus escort Eryaman escort bayan Etlik escort bayan Ankara escort bayan Escort sincan Escort çankaya gaziantep escort tuzla escort izmir escort izmir escort izmir escort çankaya escort otele gelen escort şişli escort porno seks hikayeleri şişli escort kayseri escort sex hikaye kocaeli escort kocaeli escort sex hikayeleri muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort siirt escort mecidiyeköy escort etiler escort taksim escort hurilerim.com kızılay escort esat escort beylikdüzü escort Escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com escort görükle escort bayan escort escort escort travestileri travestileri bahis forum balçova escort alsancak escort gaziemir escort bornova escort konak escort buca escort karşıyaka escort mersin escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort görükle escort bayan porno izle Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort şişli escort istanbul travestileri istanbul travestileri ankara travestileri ankara travesti linkegit illegal bahis kaçak iddaa güvenilir bahis canlı bahis bahis siteleri kaçak iddaa